Cześć! To my!

 Przyznajemy się, że jesteśmy odpowiedzialni za to całe zamieszanie! Szalenie zakochani we francuskim cukiernictwie stworzyliśmy Madeline. Koniecznie zajrzyj na naszego bloga i poznajmy się bliżej!

JAKA JEST NASZA MISJA?

Krótko i na temat: Słuchajcie, u nas ściemy nie znajdziecie, nie ma żadnych dziwnych proszków, konserwantów i nigdy ich nie będzie. Prowadzimy tu cukiernie z prawdziwego zdarzenia z najprawdziwszej pasji, a nie przemysłowy biznes dla worków pieniędzy.

 

Dowodem na to może być to, że owoce hodujemy sami w swoim sadzie razem z licznymi jadalnymi kwiatami, wanilię ściągamy z Madagaskaru, a nasze czekolady są cenione na całym świecie i oczywiście używamy tylko jajek od wolnych kurek (mamy certyfikat od naszego Pana Mirka od kurek), prawdziwego masła..

 

A jak nie wierzysz, to wpadnij do nas i po prostu spróbuj, wielu było takich niedowiarków, co mówili, że w tych czasach to tylko kłamią w intrenecie 🙂

 

Cukiernia Madeline powstała z miłości do francuskich słodyczy i uszczęśliwiania ludzi wyszukanymi słodkościami, które są przygotowywane ręcznie od początku do końca. Nasza pracownia jest nieduża, ale z ogromną pasją i miłością do wyjątkowych deserów.

 

A jak to się stało, że otworzyliśmy swoją cukiernie mając zaledwie 23 lata?

A no, to bardzo proste, w naszym mieście nie było ŻADNEJ cukierni, która pracowałaby na produktach godnych poczęstowania moich przyjaciół czy rodziny, a co za tym idzie – nie miałam gdzie pracować. I tak powstała Madeline, w którą wciągnęłam swojego męża, który odkrył, że jest totalnie zakręcony na punkcie cukiernictwa i razem prowadzimy naszą rodzinną, kochaną Madeline.

opinie naszych klientów

Mówią o nas...

Przepyszne ciasta, smaczna kawa i piękny wystrój! Dostępne mleko inne niż zwykłe (ostatnio było bez laktozy i owsiane- nie wiem czy codziennie takie jest). Obsługa zawsze miła 🙂
Kamila Konopka
Ciasto poprostu IDEALNE! smaczne i zdrowe, do tego bardzo przytulne wnętrze. Napewno tam powrócimy. Szczerze polecamy!
Sebastian K
Uwielbiam to miejsce! Klimat francuskiej kawiarni i przepyszne eklerki i ptysie🌞🌞🌞
Agnieszka Michalska
Bardzo słodko i smacznie. Miła obsługa. A na dodatek skradli mi serce akcją z bezdomnymi pieskami. Polecam!
Artur Bor